Wyślij wiadomość
Dom

Joiner Machinery Co., Ltd.

profil firmy

Joiner Machinery Co., Ltd jest profesjonalnym przedsiębiorstwem oferującym części zamienne do wytłaczarek dwuślimakowych: element beczkowy i ślimakowy oraz wał i podajnik boczny.

 

Chiny Joiner Machinery Co., Ltd. profil firmy 0

 

Zajmuje 15600 metrów kwadratowych, zatrudnia ponad 100 sztabów i ponad 140 zestawów zaawansowanych urządzeń do przetwarzania w naszych zakładach. Takich jak szlifierka do gwintów CNC, frezarka śrubowa CNC, tokarka CNC, szlifierka do powierzchni CNC, szlifierka cylindryczna CNC, CNC piła, automatyczna szlifierka do głębokich otworów, tokarka CNC, szlifierka do płaszczyzn CNC, szlifierka cylindryczna CNC, piła CNC, maszyna do znakowania laserowego, piec do hartowania próżniowego, piec do hartowania próżniowego i tak dalej. Ostatecznie my stać się kompleksowym producentem wszystkich usług, zapewniając w ten sposób dobrą jakość poprzez kontrolę wewnętrzną. Istnieją również zaawansowane urządzenia testujące, takie jak system pomiaru trzech współrzędnych, analizator metalograficzny, miernik chropowatości Tayera, wysokościomierz japoński Mitutuyo, CMM, twardościomierz Rockwella, twardościomierz Vickersa, trzy współrzędnościowe systemy pomiarowe i kilka innych zaawansowanych urządzeń testujących, które zapewniają 100% kontroli produktów. Mamy ponad 20-letnie doświadczenie w dostawach i renowacji części zużywalnych.

Chiny Joiner Machinery Co., Ltd. profil firmy 1

Dostarczone mapowanie i przetwarzanie próbek dla zagranicy

 

-APV -KOBE -OMC

-Buhler -KraussMaffei - Theysohn

-Buss -Berstorff -Toshiba

-Clextral -Labtech -JSW

-Leistritz -Maris -Keya

-inni

 

Kontrola elementu śrubowego Beczki

 

Stolarz dokładnie sprawdzi wszystkie części pod kątem zużycia, pęknięć, niedoskonałości, prostości i koncentryczności. Stolarz naprawi zepsute zapadki i inne elementy. Należy przeprowadzić kontrole, aby określić powagę uszkodzeń i określić, czy możliwa jest naprawa. Wszystkie wnioski są udokumentowane w szczegółowych raportach wraz z odpowiednimi Rekomendacjami.

 

Jak powiedział Lao Ti: „Podróż licząca tysiąc mil zaczyna się od jednego kroku”

Stolarz zawsze przestrzega tego powiedzenia i od 20 lat poświęca się dziedzinie wytłaczania. Wierzymy w ciągłe doskonalenie w dążeniu do doskonałości, aby osiągnąć korzystną dla obu stron współpracę z naszymi klientami.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej firmy. Wierzymy, że jeśli odwiedziłeś naszą fabrykę, wybierzesz Joiner Machinery.

nasza firma
  • Historia
  • Usługa
  • Nasz zespół

11 lat historii rozwoju stolarza

 

2007 ---Joiner urodził się i było tylko 4 pracowników

 

2011 --- Bierzemy udział w pokazie Chinaplas i zaczynamy eksportować towary

 

2013 ---- Przenosimy się do naszego nowego zakładu i szybko powiększamy rynek

 

2017 --- Zainwestowaliśmy dużo pieniędzy, aby zwiększyć moce produkcyjne, do końca 2017 roku nasza całkowita sprzedaż wynosi 8 milionów euro i jest 100 nowych pracowników.

2021----130 pracownik i wejście do branży petrochemicznej.

Joiner Machinery Co., Ltd.
Joiner Machinery Co., Ltd.
Joiner Machinery Co., Ltd.
Joiner Machinery Co., Ltd.
Joiner Machinery Co., Ltd.
Joiner Machinery Co., Ltd.
1 2 3 4 5 6
Szczegóły firmy

Rynek Główny

Na calym swiecie

Rodzaj działalności

Producent

Sprzedawca

marki : STOLARZ

Ilość pracowników : 100~150

Coroczne wyprzedaże : 55,000,000-90,000,000

Rok założenia : 2007

pc Export : 70% - 80%

certyfikaty

Nasze produkty przeszły wiele certyfikatów.

Chiny Joiner Machinery Co., Ltd. Certyfikaty Chiny Joiner Machinery Co., Ltd. Certyfikaty Chiny Joiner Machinery Co., Ltd. Certyfikaty